Otvoren novi prostor Područnog odjela Centra za odgoj i obrazovanje Rijeka

Rijeka, 20.travanj 2023.

Zahvaljujemo se našem osnivaču Gradu Riijeci i Primorsko-goranskoj županiji što su zajedno prepoznali potrebe naših učenika te pritom osigurali i opremili novi prostor.

Novouređeni prostor nalazi se na adresi Ante Pilepića 1a i u potpunosti je prilagođen potrebama učenika Područnog odjela Centra za odgoj i obrazovanje koji je bio smješten na Baredicama. Uređenjem novog prostora učenici i djelatnici dobili su adekvatniji i veći prostor za boravak i provedbu odgojno-obrazovnog programa.

Kako je istaknuo gradonačelnik Filipović ovim su radovima osigurani uvjeti za adekvatniji i kvalitetniji rad učenika i djelatnika Centra za odgoj i obrazovanje. „Ulaganje u ovaj prostor nije samo ulaganje u infrastrukturu i zidove, već je to ulaganje u ljude, u učenike ovog centra, kako bi im se omogućili što bolji i kvalitetniji uvjeti rada. I nama u Gradu Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji u fokusu su upravo oni najpotrebitiji, jer snaga jednog društva ogleda se u brizi za one najpotrebitije. Nadam se da ćete novi prostor ispuniti srećom i veseljem i želim vam ugodan rad i boravak u njemu“, rekao je gradonačelnik Filipović posebno istaknuvši angažman i zalaganje svojih zamjenika Sandre Krpan i Gorana Palčevskog na provedbi projekta preuređenja ovog prostora.

Otvorenju prostora prisustvovali su i među ostalima i predstavnici Ministarstva znanosti i obrazovanja Markica Župan Galić i Robert Šešerko, predsjednik Udruge osoba s cerebralnom i dječjom paralizom Rijeka Miljenko Mišljenović sa suradnicima, zaposlenici, predstavnici Školskog odbora, Vijeća roditelja te roditelji polaznika Centra za odgoj i obrazovanje.

Otvoren novi prostor Područnog odjela Centra za odgoj i obrazovanje Rijeka – Grad Rijeka

objavio: Ivone Šabarić Rubeša   datum: 20. 4. 2023.