Dodjela nagrade „Volonteri godine“

Dodjela nagrade „Volonteri godine“, kojom se već 14 godina obilježava 5.12. – Međunarodni dan volontera, ove se godine održala online.

Nagradu za volontere godine, usmjerenu većoj vidljivosti i prepoznatosti volonterki i volontera i organizatora volontiranja u zajednici, dodjeljuju Udruga za razvoj civilnog društva SMART – Volonterski centar Rijeka, Primorsko-goranska županija i Grad Rijeka.

Ove godine dodjela se održala online, preko Zoom aplikacije. Na dodjeli su sudjelovali pohvaljeni i nagrađeni volonteri/ke i organizacije, njihovi gosti, zamjenik primorsko-goranskog župana Petar Mamula te zamjenik riječkog gradonačelnika Nikola Ivaniš sa suradnicima te predstavnici Udruge SMART.

“Vjerujući i promičući volontiranje kao jedan od najsnažnijih elemenata koji doprinose osobnom i društvenom razvoju, naš prethodni rad predstavljamo kroz retrospektivu razvoja nagrade „Volonteri godine“, ali i različite varijacije kroz koje se volontiranje manifestira, od volontiranja u ustanovama socijalne skrbi, volontiranja starijih osoba i utjecaja na zdravlje, inkluzivnog volontiranja, volontiranja kao osobnog i profesionalnog razvoja te školskog volontiranja i volontiranja mladih“, ističu u udruzi Smart.

Među dobitnicima se nalazi i naš bivši učenik, danas volonter u Centru za odgoj i obrazovanje Ivan Šušak.
Čestitamo svim dobitnicima, a posebno našemu volonteru Ivanu!

objavio: Ivone Šabarić Rubeša   datum: 4. 12. 2020.

Dodjela nagrade „Volonteri godine“

Čestitamo svim dobitnicima, a posebno našemu volonteru Ivanu!

objavio: Ivone Šabarić Rubeša   datum: 4. 12. 2020.